Pocztówki z Iraku

Posted on Posted in Irak, Pocztówka

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Żegnamy Turcję pełni dobrych emocji i z zapisem obrazu niesamowicie gościnnych ludzi. Jesteśmy bardzo ciekawi jak będzie w kolejnym kraju. Wpisy na naszej stronie są aktualizowane z kilkudniowym opóźnieniem, tak abyśmy mieli czas napisać dla Was co u nas słychać. Tymczasem dojechaliśmy już do granicy turecko-irackiej w Silopi i zaczynamy akcję pocztówka z Iraku, a dokładnie z irackiego Kurdystanu. Jeżeli ktoś chciałby otrzymać od nas kartkę pocztową z północnego Iraku prosimy o wsparcie i zamawianie pocztówek. Wszelkie dane do zamawiania są w zakładce Komu pocztówkę?

Przez Irak będziemy jechali około 7-10 dni, wszystkie kartki będziemy prawdopodobnie wysyłać z Arbil – stolicy autonomii kurdyjskiej. Prosimy o szybkie zamawianie kartek, nie wiemy czy będzie druga okazja poza Arbil do wysyłki pocztówek. Na każdej kartce gwarantujemy rysunek od Agi.

Komu pocztówkę?
Komu pocztówkę?

6 thoughts on “Pocztówki z Iraku

    1. Jeszcze u Piotrka Strzeżysza (onthebike.pl) też są prace malarskie, ale robione przez kogoś dla Piotrka. Podobają się nam Wasze mapki. Jeżeli kiedyś chcielibyście wspomnieć o naszym skromnym blogu u siebie to bardzo się polecamy 😉 Pozdrawiamy z Iraku.

  1. Heh, dobrze, że jest ten post – zmotywuję się do zamówienia kartek! Rozumiem, że wysyłacie z jednego miejsca, ale czy jest szansa, że zdobędziecie kartki z różnych – i.e. czy jest szansa na dwie różne irackie? I w ogóle, co tam zwiedzicie? 🙂

    1. Nie potrafimy odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wczoraj dopiero wjechaliśmy do Zakho i nie znamy realiów. Dzisiaj będziemy szukać poczty i zobaczymy czy da się w ogóle jakiekolwiek pocztówki kupić. Co do zwiedzania to będziemy jechać rowerami przez cały iracki Kurystan do graanicy z Iranem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *