Pocztówka z Nepalu

Posted on Posted in Nepal, Pocztówka

Jak tej czas leci. Minęło już pół roku odkąd wyruszyliśmy w drogę. Trzy dni temu przekroczyliśmy granicę i wjechaliśmy do Nepalu od zachodu. Za nami już 220 kilometrów na rowerze po tym malowniczym kraju, bardzo nam się podoba tylko dlaczego tutaj jest tak gorąco? Ponad 40 stopni i bardzo wysoka wilgotność. Dzisiaj udało nam się przez cały dzień zrobić tylko 60 kilometrów, poddaliśmy się w pierwszym hotelu napotkanym na naszej drodze w Kohalpur. Inna sprawa, że to jeden z najlepszych w hoteli w czasie całej naszej podróży, no i oczywiście najdroższy, ale przynajmniej jest prąd, WIFI, czysta pościel i prysznic z ciepłą wodą. Te proste udogodnienia doceniamy bardzo, tym bardziej, że taki prysznic jak jest tutaj ostatni raz widzieliśmy w Polsce 😉

Przed nami jeszcze 500 km pedałowania do Kathmandu z małą przerwą w Lumbini, miejscu gdzie urodził się Budda. Damy radę, w końcu w Kathmandu już czeka na nas Ola z którą chcemy razem ruszyć na pierwszą bazę Mont Everest !

Tymczasem tradycyjnie zbieramy cegiełki na pocztówki z Agi rysunkiem, tym razem z Nepalu. Nic się nie zmieniło, do każdego kto nas wesprze cegiełką w wysokości 20 złotych lub więcej wysyłamy kartkę pocztową. Wszystkim dobrym ludziom już teraz bardzo dziękujemy!

Agnieszka i Grzegorz Synowieccy

Numer konta: 58 1140 2004 0000 3402 3142 5797

nepal

1-_DSC0116 1-_DSC0114

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *