Kontakt

Masz dla nas propozycję? Chcesz się z nami czymś podzielić?

Pisz śmiało:  zawszepodwiatr[at]gmail.com

Może jakieś uwagi do strony?

admin[at]zawszepodwiatr.pl

 

 

4 thoughts on “Kontakt

 1. Dzień dobry, w kwietniu ze znajomymi wybieramy sie na Bali. Czy można prosić o nazwę bungalowa, w Candidasie, w którym nocowaliście, skoro jest sprawdzony

 2. Dzień dobry,

  reprezentuję firmę, która od lat tworzy profesjonalne strony internetowe. Odwiedziłem Państwa stronę zawszepodwiatr.pl i w związku z tym chciałbym zapytać czy są Państwa zainteresowani stworzeniem nowej strony www? W ciągu ostatnich lat bardzo mocno zmieniły się zasady wykonywania stron internetowych, dotyczące między innymi ich mobilności czy szybkości działania. Strony wykonujemy na bardzo atrakcyjnych warunkach, również finansowych.

  Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił ofertę, to proszę o odpowiedź na niniejszego maila. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Kłos
  tel.: 536-410-956
  kontakt@strony-www24.pl

 3. Dzień dobry,

  pomagamy w skutecznym zdobywaniu nowych klientów naszym biznesowym partnerom. Wielkim i malutkim firmom. Skutecznie i nie obdzierając ich ze skóry. Jedną z najskuteczniejszych metod, jest wysyłka maili.

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zdobyciem nowych klientów i reklamą swoich produktów i usług za pomocą Internetu, to chętnie zadzwonię i dokładnie przedstawię naszą propozycję. W takim przypadku proszę o odpowiedź na tę wiadomość i zachęcam do podania numeru telefonu.

  Krystian Metko – tel.: 792-483-331

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *